Konto klienta
 Polski 
 
Homebanking
 
Homebanking
MyMoney 3
Bank i Paypal online pobrać
 
Przegląd
 

Produkt ten jest w tej chwili tylko w tych językach 'Nimiecki, Holenderski, Angelski, Francuski, Hiszpański' dostępny. Już w krótce będziemy ten program także w twoim języku dostępny.

SoftwareNetz MyMoney

MyMoney jest programem do łatwego zarządzania Państawa finansami i ich archiwizowania.  Za pomocą kliknięcia myszki otrzymasz oceny, stytystyki wszystkich transakcji wykonanych na koncie. MyMoney wspiera konto PayPal i tekst-albo import-CSV przychodów, bankowość-HBCI Pin/Tan (możliwe tylko w Niemczech).


Zrzut ekranu z MyMoney 
Proszę nacisnąć na obrazek aby go powiększyć.

Statystyka bankowości internetowej Raport MyMoney Wykaz obrotów bankowości internetowej Podsumowanie konta MyMoney


Pomoc przy wyborze odpowiedniej waluty

Obroty bankowe w różnej walucie są bez problemu dostępne. Przez bankowość-HBCI można wszystkie obroty bankowe pobrać za pomocą kliknięcia myszki we wszystkich bankach w Niemczech przez internet. Dla kont PayPal możecie Państwo pobrać swoje obroty przez serwer PayPal.


Tekst i import-CSV

Dla wszystkich innych kont finansowych oferuje MyMoney import-CSV. Przy tym może być imortowany dowolny tekst-lub bank danych-CSV z Państwa obrotami bankowymi.


Automatyczne oszacowanie

Dzięki regułom mogą Panstwo swoje obroty bankowe automytycznie uporządkować w dowolnej ilości rubryk np. "czynsz" albo "ubezpieczenie". W wielu statystykach graficznych i raportach będą Państwa obroty bankowe podzielone według oceny w rubrykach - widzicie Państwo na pierwszy rzut oka jak wysokie są koszty miesięczne np. ubezpieczenia. Dla każdej rubryki możecie Państwo ustalić podatek VAT, tak żeby na końcu miesiąca można było zobaczyć przybliżoną ocenę przewidywanego obciążenia podatkowego. Jeżeli Państwo używając programu MyMoney otrzymacie swoje obroty bankowe, bądą te  automatycznie zarchiwizowane, także nawet za kilka lat możecie Panstwo swoje obroty z dnia dzisiejszego za pomoca numeru klienta znaleść i przedstawić. MyMoney za pomocą numeru klienta szuka automatycznie i ukazuje znalezione obroty bankowe.


Zgodność rachunków z książką przychodów i wydatków

MyMoney jest zgodny z programami Softwarenetz Rachunek i książka przychodów i wydatków . Państwa obroty bankowe będą automatycznie przekazane za pośrednictwem zintegrowanego interfejsu. Program księgowy rozpoznaje płatności swoich klientów i dopasowuje pasujace rachunki. Książka przychodów i wydatków odnajdzie Państwa wydatki i zaznaczy je jako opłacone.


Wersja próbna

Możecie Państwo MyMoney bezpłatnie i bez zobowiązań pobrać i przez 30 dni testować.
MyMoney teraz pobrać i przez 30 dni wypróbować.


Dalsze zrzuty ekranu w MyMoney
Proszę kliknąć na obrazek aby go powiększyć.

Opcje MyMoney w bankowości internetowej Statystyki finansowe  


Różne schematy kolorów do wyboru

Bankowość internetowa z różnymi kolorami Bankowość internetowa z różnymi kolorami Bankowość internetowa z różnymi kolorami Kolory standardowe
Pasujący produkt


Następujące artykuły mogą cię również interesować: