Konto klienta
 Polski 
 
softwarenetz.de - Anwenderfreundliche Software Download kostenlos
 

Handlowiec


 
Handlowiec
 

Jako sprzedawca /  współpraca z dystrybutorem oprogramowań sieciowych.


Produkty specjalne i warunki zakupów dla przedstawicieli handlowych i sprzedawców. Dla sprzedaży detalicznej i sklepu internetowego proponujemy nasze produkty w wersji ' BOX', które móżna u nas w korzystnych kondycjach zakupić. Chcąc sprzedać jeden, lub kilka naszych produktów w swoim sklepie internetowych, lub w sklepie detalicznym możesz zameldować sie jako dystrybutor/ sprzedawca zamelduj się tutaj bezpłatnie. Do odblokowania dostępu dla sprzedawcy i dystrybutora potrzebujemy po zameldowaniu, Państwa licenję handlu przesłaną faxem, lub e-mailem.


Korzyści

  • Minimalne ilości zamówień
  • Korzystnie obliczone ceny zakupu.
  • Bezpłatny E-mail i telefon do naszego działu klienta.
  • Gotowe  zdjęcia produktów i opisy, których możesz używać w swoim sklepie.

Zamelduj jako dystrybutor


Tutaj rejestrujesz sie jako nowy sprzedawca/ dystrybutor. Do całkowitego odblokowania dostępu prosimy o dostarczenie licenji handlowej faxem, lub e-mailem.

Zamelduj sie tutaj bezpłatnie...


Reklama


Do sprzedaży naszych programów komputerowych możecie używać zrzutu ekranu i opisu programów znajdujących sie na naszej stronie internetowej. 
Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub dokumentów, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.


Wymygania


Nasza oferta zarezerwowana jest tylko dla specjalistów, dlatego prosimy po zarejestrowaniu o dostarczenie nam licenji handlowej faxem lub pocztą elektroniczną support@softwarenetz.pl, do działu obsługi klienta.


Więcej pytań?


Chętnie odpowiemy na Państwa dalsze pytania. Skontaktujcie się telefonicznie z naszym działem obsługi klienta od poniedziałku- piątku 10:00-12:00 , pod numerem telefonu 0049 6187 4769936 lub w każdej chwili przez e-mail pod adresem support@softwarenetz.pl.

   

Login


 Twój adres e-mail:
 Twoje hasło:


Zapomniałem hasło?


 Twój adres e-mail: