Konto klienta
 Polski 
 
Archiwum dokumentów
 
Archiwum dokumentów
Archiwum dokumentów
Digitalizuj i archiwizuj swoje ważne dokumenty.
 
Przegląd
 

Produkt ten jest w tej chwili tylko w tych językach 'Nimiecki, Holenderski, Angelski, Francuski, Hiszpański' dostępny. Już w krótce będziemy ten program także w twoim języku dostępny.

Zarzadzanie dokumentami

Proste i szybkie archiwowanie i zarzadzanie dokumentami Pdf. w oprogramowaniu sieciowym archiwum dokumentów.


Zrzut ekranu z archiwum dokumentów.
Prosze nacisnac myszka na obrazek aby go powiekszyc.

zarzadzanie dokumentami lokalizacja zarzadzania dokumentami podglad zarzadzania dokumentami opcje archiwum dokumentów


Skanowanie dokumentów

Dokumenty otrzymane poczta mozecie Panstwo skanowac zintegrowana funkcja skanowania. Program zarzadzanie dokumentami wspiera wszystkie skanery(WIA) zgodne z Windows. Zeskanowany dokument bedzie przez program automatycznie jako Pdf-plik zapisany. Takze wielostronne dokumenty nie powinny sprawiac problemu .


Archiwowanie dokumentów PDF

Coraz czesciej przesylane sa mailem dokumenty jako PDF-dokumenty. Zarzadzanie dokumentami oferuje prosta i szybka obsluge. Przez funkcje "PDF dodaj" mozecie Panstwo jednoczesnie jeden lub wiecej dokumentów zarchiwizowac w tym celu nalezy pliki bezposrednio z Winows-schowka dodac do archiwum dokumentów.


Porzadek z dokumentami

Panstwa dokumenty w programie Zarzadzanie dokumentami beda w róznych rubrykach przejrzyscie uporzadkowane. Przez klikniecie myszka mozecie Panstwo szybko otworzyc dokument i w kazdej chwili wydrukowac kopie, lub przeslac mailem  jako Pdf- plik.


Funkcja wyszukiwania

Aby w obszernym zbiorze dokumentów nie stracic przejrzystosci, nalezy zintegrowana funkcja poszukiwania, znalesc dany dokument w Zarzadzaniu dokumentami.


Mozliwosc pracy w sieci

Zarzadzanie dokumentami umozliwia nam prace w sieci. Mozecie Panstwo z kazdego miejsca pracy miec dostep do swoich dokumentów.


Tworzenie kopi zapasowych

Dokumenty w archiwum dokumentów mozecie Panstwo bezposrednio zabezpieczyc w funkcji archiwizacji. Za pomoca klikniecia myszka moga byc wszystkie dane zapisane jako plik w archiwum dokumentów.


Darmowe sprawdzenie programu

Zarzadzanie dokumentów mozecie Panstwo za darmo przez 30 dni i bez zadnych zobowiazan przetestowac.
Archiwum dokumentów sciagnac i przez 30 dni darmowo przetestowac.Pasujący produkt


Następujące artykuły mogą cię również interesować: